wystaw dług
Szukaj oferty Zaawansowane

Blog

Templariusze: Pionierzy bankowości w średniowieczu
Templariusze: Pionierzy bankowości w średniowieczu
kwiecień 2024

Jak Templariusze stali się pionierami bankowości w średniowieczu? Jakie sekrety kryją się za działalnością finansową Templariuszy? Jakie lekcje można wyciągnąć z historii bankowości Templariuszy? Te i inne ciekawostki znajdziesz właśnie w tym artykule.

Smaki Wielkanocy - Od Tradycji do Oszczędności
Smaki Wielkanocy - Od Tradycji do Oszczędności
marzec 2024

Ten artykuł zabiera czytelników w podróż po wielkanocnych tradycjach kulinarnych Polski, przedstawiając różnorodność potraw, które zdobią świąteczne stoły w różnych regionach Polski. Podzielimy się praktycznymi poradami, jak mądrze zarządzać budżetem domowym w tym szczególnym czasie. Niech to będzie nasza inspiracja do świętowania Wielkanocy w sposób, który łączy tradycję z dbałością o Wasze finanse.

Od Długów do Wolności: Inspirujące Opowieści ze Świata Finansów na dlugi.info
Od Długów do Wolności: Inspirujące Opowieści ze Świata Finansów na dlugi.info
marzec 2024

Skąd pochodzi nazwa „Pieniądze”? A nazwa „bank”? Czy słyszałeś, że ogólna suma zadłużeń Polaków to 45 mld zł?  Co to jest wierzytelność? Oto kilka haseł, które przewijają się przez nasz finansowy świat, do którego dziś chcielibyśmy Cię zachęcić na łamach nowego bloga dlugi.info. Jeśli zagłębisz się dalej – pewnie znajdziesz więcej odpowiedzi. Zatem Zapraszamy na bloga dlugi.info!

17 listopada - Dzień bez długów!
listopad 2022

Czy wiesz, że 17 listopada nazywany jest dniem bez długów?

Mimo zaostrzenia polityki kredytowej w Polsce i co za tym idzie, zmniejszenia ilości udzielanych zobowiązań, blisko 40 % dorosłych Polaków posiada aktywne zadłużenie.

 

Czy zabezpieczenie długu chroni nas przed brakiem spłat?
listopad 2022

Zabezpieczając pożyczkę środków finansowych, wierzyciel ma na celu zminimalizować ryzyko ewentualnego braku spłaty należności zgodnie z umową. Zwłaszcza gdy mamy do czynienia z wysokokwotową pożyczką czy kredytem. Kredytodawca ma szereg możliwości zabezpieczenia takiej transakcji.

Kalkulator wierzytelności
październik 2022

Pożyczając pieniądze najczęściej ufamy, że zostaną one zwrócone zgodnie z ustalonymi warunkami, ale czy jesteśmy w stanie odzyskać całość, wraz z poniesionymi kosztami?

Odpowiedź nie jest prosta i brzmi: to zależy…

 

Kontakt

"Simplex" Sp. z o.o.

76-200 Słupsk
ul. Wiśniowa 28

tel. +48 59 845 66 73
fax +48 59 848 16 78